Wagi elektroniczne Dibal – popularne urządzenia cenionej marki

Dziś, trochę dla odmiany, nie będziemy zajmowali się extra kasami lub drukarkami fiskalnymi. Przygotowaliśmy jednak dla Was równie ciekawy materiał, w którym omawiamy popularne wagi elektroniczne marki Dibal. Co więcej, do naszego zestawienia wybraliśmy po jednym modelu kalkulacyjnym, prostym oraz etykietującym. Dzięki temu będziemy mogli zaprezentować Wam różnego rodzaju rozwiązania, od jednego z najbardziej cenionych producentów wag elektronicznych na polskim rynku.

Waga kontrolna na przykładzie modelu PS-50

PS-50 to jedna z najprostszych wag elektronicznych, które znajdziemy w ofercie Dibal. Urządzenie kontrolne tego producenta może się jednak pochwalić kilkoma naprawdę praktycznymi rozwiązaniami. Na pewno warto wspomnieć o tym, że Dibal PS-50 oferuje wybór wariantu zakresów ważenia. W tym modelu dostępne są 3 konfiguracje: 3/6 kg z dokładnością 1/2 g; 6/15 kg z dokładnością 2/5 g; 15/25 kg z dokładnością 5/10 g. Ponadto, urządzenie charakteryzuje się niedużymi gabarytami, posiada szczelną i wytrzymałą obudowę oraz szalkę wykonaną ze stali nierdzewnej. PS-50 zapewnia również bardzo długi czas działania na zasilaniu akumulatorowym (po pełnym naładowaniu baterii).

Co zapewnia urządzenie kalkulacyjne, takie jak PI-100 RS?

Korzystanie z wagi kalkulacyjnej z pewnością daje więcej możliwości, niż przy stosowaniu urządzenia kontrolnego (prostego). Doskonale widać to na przykładzie Dibal PI-100 RS. Wspomniany model pozwala nie tylko na zważenie danego produktu, ale też na przeliczenie wyniku pomiaru na kwotę do zapłaty. Co więcej, wagę kalkulacyjną Dibal można podłączyć do kasy fiskalnej lub komputera (przy użyciu przewodu komunikacyjnego RS-232). Dzięki temu wspomniana informacja o cenie zważonego towaru trafi do reszty systemu sprzedaży w firmie. A to z kolei pozwala na zautomatyzowanie obsługi klientów oraz na wyeliminowanie błędów po stronie użytkowników.Dibal PI-100 RS z wysięgnikiemWarto również wspomnieć o tym, że Dibal PI-100 RS umożliwia zaprogramowanie 10 pozycji towarowych oraz 10 skrótów klawiszowych. Ponadto, urządzenie występuje w wersji płaskiej lub z wysięgnikiem, a także oferuje wybór obsługiwanych zakresów ważenia: 3/6 kg z dokładnością 1/2 g; 6/15 kg z dokładnością 2/5 g.

Funkcjonalna waga etykietująca M-525

Ogólna funkcjonalność wagi etykietującej jest pewnie doskonale znana wielu z nas. Przy użyciu takiego urządzenia możemy precyzyjnie zważyć towar oraz błyskawicznie wystawić wydruk z informacjami o pomiarze masy i samym produkcie, np. jego nazwie, składzie czy dacie zdatności do spożycia. A co jeszcze ma do zaoferowania waga etykietująca? Sprawdźmy to na przykładzie Dibal M-525.Dibal M-525 z wysięgnikiemBiorąc pod uwagę ten segment produktowy, wspomniany model cechuje się standardowymi parametrami. Urządzenie zapewnia np. skonfigurowanie 5 000 pozycji towarowych, zdefiniowanie aż 96 skrótów klawiszowych, wydruk w rozdzielczości 203 dpi, obsługę etykiet o różnych wymiarach oraz współpracę z resztą rozwiązania systemowego za pośrednictwem złącza sieciowego LAN. Dodatkowo, Dibal M-525 oferuje wybór wariantu konstrukcyjnego: płaskiego lub z wysięgnikiem. Omawianą wagę etykietującą tego producenta można więc dostosować do stanowiska pracy w firmie.

Dibal – co jeszcze ma do zaoferowania?

PS-50, PI-100 RS i M-525 to oczywiście nie jedyne wagi Dibal, jakie są dostępne na polskim rynku technologii sprzedaży. Wśród urządzeń tej marki znajdziemy znacznie więcej modeli, które zresztą reprezentują nawet inne kategorie technologiczne. Dibal dostarcza również na rynek np. wagi platformowe i multimedialne (z ekranem dotykowym), urządzenia przeznaczone do pracy w zabudowie oraz zaawansowane zestawy ważąco-etykietujące. Można więc z pełną odpowiedzialnością napisać, że praktycznie każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie w ofercie tego producenta.

Jedna myśl na temat “Wagi elektroniczne Dibal – popularne urządzenia cenionej marki

  1. oo, a ta waga Dibal PI-100 RS to akurat taka, z jakiej korzystam 😀 ja jestem zadowolony, w pełni sprawdza się w zadaniach, do jakich została nabyta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *