Klasyka wśród drukarek fiskalnych – Novitus Delio Prime E

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E, pomimo wielu lat obecności na polskim rynku technologii sprzedaży, nadal cieszy się sporym zainteresowaniem krajowych przedsiębiorców. I sytuacja ta nie powinna nikogo dziwić. Wspomniane urządzenie posiada bowiem różnorodne, przydatne funkcjonalności, które wpływają na automatyzację pracy w firmie.

Wydajny i szybki mechanizm termiczny

Model Delio Prime E został wyposażony w mechanizm termiczny Citizen LT281. Technologia tego typu pozwala na drukowanie paragonów fiskalnych (oraz innych dokumentów) z maksymalną prędkością 26 linii na sekundę. To naprawdę dobry wynik. Część urządzeń, które pojawiają się obecnie na rynku, nie drukuje aż tak szybko. Ponadto, Novitus Delio Prime E zapewnia łatwą wymianę papieru termicznego. Warto podkreślić, że w tej drukarce można zamontować tylko 1 rolkę o maksymalnej długości 60 m. Urządzenie posiada bowiem moduł elektronicznej kopii paragonów…

Kopia paragonów na karcie pamięci

Zgodnie z tym, co napisaliśmy powyżej, Delio Prime E nie drukuje kopii paragonów fiskalnych na dodatkowej rolce papieru termicznego. Zamiast tego urządzenie archiwizuje istotne dane na karcie pamięci. Jakie ma to przełożenie na funkcjonowanie biznesu? Bardzo pozytywne! Elektroniczna kopia paragonów sprawia, że podatnik wydaje mniej pieniędzy na materiały eksploatacyjne. Co więcej, dzięki takiej technologii można znacznie skuteczniej zabezpieczyć ważną dokumentację. W dzisiejszych czasach zapisanie cyfrowych plików na innym nośniku nie stanowi przecież żadnego problemu.

Drukarka fiskalna do dużego asortymentu

Drukarkę Novitus można często spotkać w przedsiębiorstwach, które posiadają naprawdę rozbudowaną ofertę. Model Delio Prime E został bowiem stworzony po to, aby ułatwić prowadzenie sprzedaży wielu produktów bądź usług. Mianowicie, po zdefiniowaniu bazy towarowej w oprogramowaniu sprzedażowym, urządzenie jest w stanie obsłużyć do 150 000 pozycji PLU. Dodatkową zaletą tej drukarki jest gwarancja stosowania jednoznacznych nazw produktów bądź usług. W każdej nazwie można bowiem wprowadzić nawet 40 znaków.

Komunikacja z innymi urządzeniami

Delio Prime E to drukarka fiskalna. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że urządzenie marki Novitus doskonale współpracuje z komputerem bądź terminalem komputerowym. Niemniej, omawiany tutaj model został wyposażony w aż 3 porty komunikacyjne RS-232 oraz 1 złącze USB. W związku z tym, Novitus Delio Prime E można także połączyć z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, m.in. terminalem EFT, czytnikiem kart magnetycznych, skanerem czy modemem. Innymi słowy, jest to drukarka fiskalna, która doskonale sprawdza się podczas pracy w rozbudowanym systemie sprzedaży.

 

Drukarka Delio Prime E jest w sprzedaży od jakiegoś czasu i nic nie wskazuje na to, że może zniknąć z rynku. Wręcz przeciwnie, wielu przedsiębiorców zapewne nadal będzie chętnie sięgało po sprawdzone rozwiązanie marki Novitus.

A co wy sądzicie o tym urządzeniu? Zapraszamy do komentowania!

3 myśli na temat “Klasyka wśród drukarek fiskalnych – Novitus Delio Prime E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *