Prosta w obsłudze i poręczna kasa fiskalna marki Posnet

Czy każdy przedsiębiorca potrzebuje zaawansowanej technologicznie, rozbudowanej i drogiej kasy fiskalnej? Zdecydowanie nie! W wielu branżach oraz firmach sprawdzają się niewielkie, tanie i proste w obsłudze urządzenia, które posiadają podstawowe funkcjonalności. Jednym z takich rozwiązań jest kasa rejestrująca Posnet Mobile EU. Czym konkretnie charakteryzuje się ten model i czy warto w niego zainwestować?

Bo jakość wykonania to podstawa!

Posnet Mobile EU to kasa fiskalna stworzona do pracy w trudnych warunkach. Urządzenie posiada przede wszystkim wzmocnioną konstrukcję oraz wytrzymałą klawiaturę, dzięki czemu jest odporne na intensywną eksploatację. Dodatkową zaletą tego modelu są niewielkie gabaryty oraz mała waga. Pisząc wprost, Mobile EU to obecnie jedno z najmniejszych urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Kasę można więc z powodzeniem użytkować w ramach mobilnej sprzedaży towarów bądź usług. Równocześnie jednak, model marki Posnet sprawdzi się w punktach stacjonarnych, które nie dysponują rozległym stanowiskiem obsługi klientów.

Klawisze funkcyjne i czytelne ekrany

Przedsiębiorcy doceniają Posnet Mobile EU za intuicyjną wręcz obsługę. Z prowadzeniem sprzedaży przy użyciu tej kasy radzą sobie nawet podatnicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z technologiami sprzedaży. Na komfort pracy z modelem Mobile EU wpływają także 2 ogniwa tego urządzenia – programowalna klawiatura oraz 2 ekrany LCD.

W kasie Posnet do dyspozycji użytkownika jest 10 definiowalnych przycisków. Dlaczego jest to ważne? To proste – skróty klawiszowe można wykorzystać do szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu oraz do bezpośredniego wywoływania często używanych funkcji, np. wydruku raportu dobowego. Natomiast w przypadku 2 wyświetlaczy LCD istotne jest to, że kasa zapewnia stały dostęp do czytelnych informacji o przebiegu obsługi – zarówno kasjerowi, jak i nabywcom.

Także do pracy na parkingu

Przy omawianiu Posnet Mobile EU trudno nie wspomnieć o ciekawej funkcjonalności. Mianowicie, kasa posiada specjalny tryb pracy, który zapewnia wygodne obsługiwanie klientów parkingu. W praktyce oznacza to, że urządzenie pozwala na zapisanie 200 kwitów parkingowych. Dokumenty te zawierają zarówno numer rejestracyjny, jak i informację o marce pojazdu. Następnie, na podstawie wspomnianych kwitów, można wystawiać paragony fiskalne.

Niekiedy kwestią problematyczną w przypadku obsługi parkingu, jak również w pracy w różnego typu działalnościach mobilnych, jest brak dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Na szczęście w Posnet Mobile EU nie będzie to stanowiło kłopotu. Kasa posiada bowiem wydajny akumulator, który umożliwia wydruk 6 000 linii na paragonach i innych dokumentach. Ponadto, baterię tego modelu można naładować w samochodzie, np. podczas podróży do klienta.

2 myśli na temat “Prosta w obsłudze i poręczna kasa fiskalna marki Posnet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *