Co decyduje o popularności Novitus Deon E?

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy Wam przybliżyć drukarkę fiskalną, która od kilku lat należy do grona najpopularniejszych urządzeń tego typu. Tak duże zainteresowanie modelem Deon E nie wzięło się oczywiście znikąd. Ta kompaktowa drukarka rejestrująca oferuje po prostu praktyczne rozwiązania technologiczne i całkiem wysokie parametry użytkowe. Zapraszamy więc do zapoznania się z Novitus Deon E 😉

Kopia elektroniczna i technologia wydruku

Drukarka fiskalna Novitus na pewno wyróżnia się tym, że oferuje duże wsparcie w codziennym wykonywaniu obowiązków. Duża w tym zasługa modułu kopii elektronicznej, który znalazł się w modelu Deon E. To dzięki niemu urządzenie pozwala na archiwizowanie ważnych dokumentów w formie cyfrowej, a konkretnie – na karcie pamięci Novitus SD. W rezultacie, przy eksploatacji Deon E znika konieczność przechowywania papierowej kopii paragonów fiskalnych. Ponadto, omawiany tu moduł elektroniczny wpłynął na to, że w drukarce zastosowano jednorolkowy mechanizm termiczny – przeznaczony do wystawiania dowodów sprzedaży dla klientów czy realizowania raportów dobowych i miesięcznych. Urządzenie zapewnia więc bardzo łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Warto też wspomnieć o tym, że Novitus Deon E wykorzystuje jednorazowo rolkę papieru termicznego o szerokości 57 mm oraz maksymalnej długości 30 metrów.

Współpraca z bazą towarową i innymi urządzeniami

Z punktu widzenia użytkownika drukarki fiskalnej zawsze istotne jest to, z jak dużą bazą towarową urządzenie będzie mogło współpracować. Zazwyczaj technologia tego typu pozwala na obsługę mnóstwa pozycji PLU. Podobnie jest w przypadku małej drukarki rejestrującej marki Novitus. Model Deon E zaoferuje bowiem współpracę z bazą towarową, w której znajdzie się nawet 150 000 produktów i usług. Ponadto, na paragonach wystawianych przez prezentowane tu urządzenie mogą się znaleźć długie nazwy poszczególnych elementów asortymentu – do 40 znaków + 3 dodatkowe linie opisu. Innymi słowy, Novitus Deon E gwarantuje jednoznaczną identyfikację nawet bardzo dużej oferty firmowej.

Przy okazji zaznaczmy jeszcze, że ta drukarka fiskalna doskonale współpracuje z pozostałymi elementami systemu sprzedaży. A dotyczy to zarówno połączenia z komputerem lub terminalem typu POS, jak i z szufladą na pieniądze czy pinpadem. Novitus Deon E jest również kompatybilna z popularnymi programami do zarządzania handlem i magazynem. Ponadto, drukarkę można wyposażyć w moduł Bluetooth, który zapewni bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami w firmie.

Naprawdę kompaktowa drukarka fiskalna!

Fenomen Novitus Deon E tkwi nie tylko w praktycznej funkcjonalności i bardzo dobrych parametrach technicznych. Urządzenie zasłużyło na uznanie użytkowników oraz ekspertów z branży fiskalnej także dlatego, że wyróżnia się kompaktowymi gabarytami. Warto nawet przytoczyć konkretne wymiary tego modelu: 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Można więc śmiało zaryzykować stwierdzenie, że Deon E swoją wielkością przypomina mobilny terminal płatniczy czy wręcz smartfona. I co najważniejsze, drukarka Novitus charakteryzuje się też solidnym wykonaniem. Dzięki temu urządzenie bez problemu znosi trudy codziennego prowadzenia ewidencji.

Jedna myśl na temat “Co decyduje o popularności Novitus Deon E?

  1. Jest krótka odpowiedź na pytanie postawione w tytule: wszystko, co zadecydowało o popularności modelu Nano E 😀 plus fakt, że drukarka fiskalna może obsłużyć znacznie więcej PLU. No i drukarka mobilna w przypadku niektórych przedsiębiorstw okazuje się niezbędna. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *