Jakie kasy znajdują się obecnie w ofercie Posnet?

Wśród producentów technologii sprzedaży można wymienić kilku, którzy cieszą się szczególnym zaufaniem krajowych podatników. Do tego grona na pewno należy Posnet. Współcześnie przedsiębiorcy często decydują się na urządzenia tej marki, ponieważ zapewniają one duże wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Warto więc omówić bardziej szczegółowo te kasy rejestrujące.

Urządzenia małe i mobilne

Do tej grupy można spokojnie zaliczyć 5 kas rejestrujących marki Posnet. Będą to modele: Bingo HS EU, Mobile EU, Mobile HS EJ, Bingo HS EJ oraz Ergo. Czym konkretnie charakteryzują się wspomniane urządzenia? Bingo HS EU oraz Mobile EU to kasy z papierową kopią paragonów. Innymi słowy, są to najprostsze modele w ofercie Posnet. Bardziej zaawansowaną funkcjonalność oferują 2 kolejne urządzenia, czyli Mobile HS EJ i Bingo HS EJ. W obydwu kasach zastosowano bowiem modułu elektronicznej kopii paragonów. W przypadku Mobile HS EJ warto też podkreślić, że to obecnie jedno z najmniejszych urządzeń fiskalnych na rynku. Natomiast najbardziej wszechstronnym modelem od Posnet, spośród małych kas rejestrujących, jest Ergo. Wystarczy wspomnieć, że to urządzenie oferuje obsługę nawet do 8 000 PLU oraz wybór odpowiedniego zestawu interfejsów komunikacyjnych.

Kasy średniego segmentu od Posnet

Kasy średniego segmentu uchodzą obecnie za jedne z najbardziej uniwersalnych technologii sprzedaży, po które mogą sięgnąć polscy podatnicy. Nadal są to niezbyt duże modele, ale ich kluczowym atutem jest rozbudowana funkcjonalność. W przypadku urządzeń produkowanych przez Posnet, w tej grupie znajdują się aktualnie 2 kasy fiskalne: Bingo XL oraz Revo. W obydwu modelach standardem jest m.in. port sieciowy LAN. W związku z tym, doskonale współpracują one z komputerem lub terminalem typu POS, a w konsekwencji – z całym rozwiązaniem systemowym dla firmy. Wspomniane przed chwilą kasy posiadają także swoje cechy charakterystyczne.

Posnet Bingo XL jest oferowana zarówno w standardowej konfiguracji, jak i w wersji z mocniejszym akumulatorem (wydruk nawet 120 000 linii tekstu na paragonach) oraz bardziej wytrzymałym mechanizmem drukującym marki Fujitsu. Z kolei model Revo występuje w aż 6 wariantach kolorystycznych. Ponadto, można go w kompleksowy sposób dostosować do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej: wybrać pojemność PLU oraz dodatkowe interfejsy komunikacyjne, jak również zintegrować z szalką ważącą.

Modele do dużych systemów sprzedaży

Nie da się ukryć, że największe przedsiębiorstwa, oferujące klientom indywidualnym szeroki asortyment, potrzebują bardzo zaawansowanych rozwiązań sprzedażowych. Dlatego w takich działalnościach zazwyczaj wdraża się systemowe kasy fiskalne. A doskonałym przykładem takiego urządzenia jest Posnet Neo XL. W przypadku tego modelu do dyspozycji użytkownika jest 30 000 lub 60 000 PLU (2 warianty). Ponadto, ta kasa pozwala na skonfigurowanie nawet 104 skrótów klawiszowych czy zdefiniowanie 35 kasjerów, jak również obsługuje rolkę papieru o długości 100 m. Co ciekawe, podobnie jak w przypadku Revo, model Neo XL można połączyć z opcjonalną szalką ważącą.

Zapraszamy do sprawdzenia dodatkowych informacji – kasy fiskalne Posnet na PCKF.pl.

Jedna myśl na temat “Jakie kasy znajdują się obecnie w ofercie Posnet?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *