Czy to będzie ta jedna, jedyna? Novitus One Online wkrótce w sprzedaży!

Przywykliśmy już trochę do tego, że przy premierach kas czy drukarek fiskalnych możemy sobie pozwolić na znacznie mocniejsze podkreślanie ciekawych funkcjonalności. Nowe modele po prostu często oferują nowe rozwiązania technologiczne czy konstrukcje. Novitus One Online wydaje się jednak naprawdę wyróżniać pod tym względem na tle konkurencji. To kasa fiskalna, która jest wręcz naszpikowana innowacjami. I dla wielu podatników może się okazać tą jedną, jedyną.

Panele dotykowe w kasach już były, ale…

Ekran zastosowany w Novitus One Online już samymi parametrami technicznymi robi bardzo pozytywne wrażenie. Mowa bowiem o 5-calowym, kolorowym panelu dotykowym, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1 280 x 760 pikseli. Ekran obecny w modelu One Online został również pokryty hartowaną szybką, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed zarysowaniami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, umożliwia on skonfigurowanie nawet 6 paneli przycisków. Na każdym takim „interfejsie” użytkownika pojawią się zdefiniowane wcześniej funkcje, konkretne elementy firmowego asortymentu czy inne aplikacje.

Novitus One Online

Warto bowiem podkreślić, że kasa fiskalna Novitus One Online działa w oparciu o popularny i doskonale znany system operacyjny Android. Ten model zapewnia więc również dostęp do wielu aplikacji na urządzenia mobilne, m.in. kalendarza, przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej czy kalkulatora. Ktoś mógłby nawet napisać: „to przecież jak w smartfonie!”. I takie stwierdzenie nie będzie wcale przesadne.

Aplikacja chmurowa dla Twojego biznesu

Z każdym rokiem aplikacje umożliwiające przechowywanie danych w chmurze zyskują na popularności. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z takich narzędzi informatycznych, gdyż są one po prostu wygodne… Dlatego warto z całą mocą podkreślić, że wraz z kasą fiskalną Novitus One Online zyskujemy dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud. Co więcej, wspomniane oprogramowanie nie służy wyłącznie do archiwizowania bazy danych. Przy użyciu NoviCloud można kierować wieloma kwestiami biznesowymi. Aplikacja pozwala np. na monitorowanie stanów magazynowych, tworzenie analiz i raportów oraz zdalne zarządzanie kasami One Online. Wszystko to odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Innymi słowy, aby wykorzystać potencjał NoviCloud, niezbędny okazuje się dostęp do sieci. W dzisiejszych czasach nie powinno to jednak stanowić problemu.

Funkcjonalność kasy online w standardzie

Novitus One Online to oczywiście kasa rejestrująca, która jest zgodna ze wszystkimi wymogami nowego systemu fiskalizacji. Urządzenie już w standardzie umożliwia współpracę z CRK, komunikację z terminalami płatniczymi oraz archiwizowanie danych w pamięci chronionej. Warto jednak zatrzymać się na chwilę przy przekazywaniu informacji do Centralnego Repozytorium Kas. One Online oferuje bowiem sporą różnorodność w tej kwestii. W podstawowej wersji urządzenie posiada złącze Ethernet, dzięki któremu może zostać podłączone do firmowej sieci LAN. Niemniej, nie zawsze możliwy jest dostęp do takiej infrastruktury. W takich okolicznościach można się zdecydować na Novitus One Online z modułem Wi-Fi lub modemem GSM. W obydwu wariantach urządzenie zagwarantuje bezprzewodowe transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas.

A wszystko to w poręcznej obudowie

Nie wspominaliśmy jeszcze o tym, a konstrukcja Novitus One Online to też przecież ogromny atut tej kasy rejestrującej. Jest nie tylko nieduża i poręczna, ale także solidnie wykonana. A to z pewnością zostanie docenione przez wielu przedsiębiorców, np. trudniących się pracą mobilną. Co więcej, nowy model marki Novitus występuje w aż 5 wariantach kolorystycznych. Wygląd kasy fiskalnej Novitus One Online można więc dopasować m.in. do wystroju wnętrza w firmie, indywidualnych preferencji przedsiębiorcy czy barw kojarzonych z daną marką.

 

Nowe urządzenie rejestrujące polskiego producenta wkrótce trafi do sprzedaży. Już teraz jesteśmy jednak ciekawi, co sądzicie o Novitus One Online? Dzielcie się przemyśleniami w komentarzach ?

Jedna myśl na temat “Czy to będzie ta jedna, jedyna? Novitus One Online wkrótce w sprzedaży!

  1. oho, wyczuwam „fiskalny hit” 😉 a w ogóle pomijając już atrakcyjnie prezentującą się funkcjonalność, to trzeba przyznać, że wizualnie również świetnie wypada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *